دیوار پوش PVC پی وی سی پارس PVC PARS
دیوار پوش PVC پی وی سی پارس PVC PARSپی وی سی پارس فروش دیوارپوش پی وی pvc سی هات ‌استمپ pvc دیوارپوش چاپی فروش سقف کاذب pvc پی وی سی
21st اکتبر 2021
مدیر سایت
0
328

سقف کاذب آشپزخانه

وقتی که وارد خانه می شوید، همه چیز در طراحی خانه خلاصه می شود. از کاغذ دیواری ها گرفته تا مبلمان و سقف کاذب . صاحب خانه ها معمولا از هیچ هزینه و خلاقیتی  برای طراحی اتاق نشیمن دریغ نمی کنند. اما نسبت به طراحی بقیه مکان های خانه طراحی را کاهش می دهند.چون الویت با استفاده ی حداکثر از فضایی که در اختیار دارند می باشد. بنابراین اغلب مشاهده می شود که آشپزخانه ها کم طراحی ترین فضا در خانه هستند. تمرکز بر ذخیره سازی ، کابینت و کشو بیش از هر چیز دیگری است. اما با صرف زمان بیشتر در آشپزخانه های مدرن ، این آشپزخانه نیز در حال تغییر است. بنابراین تعجبی ندارد که سقف های کاذب آشپزخانه به طور فزاینده ای رواج پیدا کرده است و شما به عنوان صاحب خانه باید به فکر طراحی یکی از آن ها برای خانه خود باشید.

 

سقف کاذب برای آشپزخانه

 

طراحی سقف کاذب آشپزخانه در مقایسه با بقیه خانه کمی متفاوت است. بر خلاف مناطق نشیمن و غذاخوری ، که همه چیز در مورد ظاهر و طراحی تکمیل کننده مبلمان شما است ، آشپزخانه ها یک عملکرد اساسی دارند – آشپزی! طراحی آشپزخانه باید مناسب برای آشپزی طراحی شود. دقیقا مانند محفظه نگهداری یک گیتار است که متناسب با نیازهای ساز و نه فقط برای زیبایی  ساخته شده است.

 

سقف کاذب چیست؟

 

سقف های کاذب متریال زیادی را پشت خود مخفی می کنند.  مانند:

  • سیم کشی برق و تنظیم کننده های AC
  • لوله ها و بتن نمایان شده

از نظر مصرف انرژی و ایمنی در برابر آتش ، ضد صدا و مقاوم در برابر افتادگی هستند. شاید در کوتاه مدت، فقط  زیبایی را که به خانه می دهند ببینیم. اما در دراز مدت  از خانه شما در برابر آسیب  جدی محافظت می کنند. در میان همه اتاق های خانه ، آشپزخانه نیاز اساسی در خانه محسوب می شود.

 

سقف کاذب برای آشپزخانه

 

 

آشپزخانه ها مهمترین فضا در یک خانه هستند ، اما ما اغلب آنها را برهنه ، معمولی و ناخوشایند می گذاریم. سرمایه گذاری روی سقف آشپزخانه خوب واقعاً روحیه را بالا می برد و اهمیت آن را برای یک خانواده نشان می دهد. در زیر چند  نمونه از سقف های کاذب مناسب آشپزخانه ارائه شده است.

 

انواع سقف کاذب

برخلاف بقیه فضاهای داخلی شما ، جایی که می توانید از هر نوع مصالحی استفاده کنید ، سقف کاذب آشپزخانه باید با دقت انتخاب شود. شما فقط باید سقفی را انتخاب کنید که از مواد مقاوم در برابر رطوبت و مقاوم در برابر دما ساخته شده باشد تا ظاهر خود را برای سالها حفظ کند.

 

۱٫ سقف کاذب ساده

این طرح سقف سینی را برای آشپزخانه خود بررسی کنید ، که ساده و در عین حال شیک به نظر می رسد! دکوراسیون منظم می تواند ظاهر منطقه آشپزی شما را تغییر داده و جلوه ای مدرن به آن ببخشد. چهار طرف سقف دارای چراغ های LED و تأکید بر رنگ کنتراست است.

 

 

۲٫ طراحی سقف آشپزخانه کوچک:

 

اگر آشپزخانه ای به سبک جزیره دارید ، این سبک از سقف بسیار خوب عمل می کند! پیشخوان ساخته شده به زیبایی با سقف کاذب روی آن متضاد است. می توانید چراغ های آویزان اضافه کنید یا حتی از آن به عنوان نگهدارنده برای قرار دادن کارد و چنگال یا لیوان های تزئینی استفاده کنید.

۳٫ طراحی سقف پاپ:

 

سقف پاپ دارای دو دایره متحدالمرکز است که هر یک با چراغ های حاشیه ای برجسته شده اند. لامپ های کوچک و گرد شکل LED در اطراف این ساختار اضافه شده اند تا جلوه بیشتری به دست آورند!

۴٫ طرح های سقفی PVC:

 

آشپزخانه در معرض انواع تغییرات آب و هوایی مانند رطوبت و درجه حرارت بالا است. اینجاست که سقف PVC تفاوت اساسی ایجاد می کند. این ماده مصنوعی است ، در برابر آب مقاوم است ، به راحتی تمیز می شود و همچنین بسیار بادوام است. در اینجا یکی از این ایده سقف کاذب است که با مواد پلی وینیل کلراید ساخته شده است ، که به سبک دو رنگ ارائه می شود.

کلام آخر

آشپزخانه مهمترین مکان در هر خانه است و همچنین نادیده گرفته شده ترین منطقه است. در اکثر خانه ها این موضوع عادی است که سقف آشپزخانه را برهنه و زشت بگذارند. شما باید روی یک طراحی خوب سقف کاذب آشپزخانه سرمایه گذاری کنید تا ظاهر آن را تغییر دهید!  شما می توانید با انواع سقف کاذب بیشتر آشنا شوید. برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

برچسب ها :   
مطالب مرتبط