دیوار پوش PVC پی وی سی پارس PVC PARS
دیوار پوش PVC پی وی سی پارس PVC PARSپی وی سی پارس فروش دیوارپوش پی وی pvc سی هات ‌استمپ pvc دیوارپوش چاپی فروش سقف کاذب pvc پی وی سی
9th می 2021
مدیر سایت
0
598

کاغذ دیواری سه بعدی

استفاده از کاغذ دیواری برای تزیین دیوارها در دکوراسیون داخلی همچنان طرفداران خود را دارد. یکی از جدیدترین و جذاب ترین انواع کاغذ دیواری که امروزه استفاده می شود، کاغذ دیواری سه بعدی است. استفاده از این کاغذ دیواری در طراحی دکوراسیون داخلی می تواند نمایی دو چندان زیباتر نسبت به کاغذ دیواری معمولی ایجاد کند. از این رو در ادامه به معرفی آن می پردازیم.

کاغذ دیواری سه بعدی

 

کاغذ دیواری سه بعدی

 

کاغذ دیواری سه بعدی با جلوه برجسته ایی که ایجاد می کند باعث می شود افراد تصور کنند دیوار مقابل آن ها حجم دارد و این خود بر جذابیت دکوراسیون داخلی می افزاید. در واقع این کاغذ دیواری ها حس واقعی بودن تصاویر را به ببینده القا می کند.

تزیین دیوارها با این نوع کاغذ دیواری می تواند فضایی زنده و با نشاط به دکوراسیون داخلی بخشد. چرا که هر تصویر و شکلی برروی دیوار به نظر ببینده قابل لمس می یابد. حال تصور کنید این تصویر یک گل زیبا و یا منظره ای طبیعی باشد . چیزهایی که شاید کمتر در زندگی مدرن امروزی به چشم می خورند.

یکی از مزیت های بزرگ استفاده از کاغذ دیواری ۳ بعدی این است که فضای داخلی را بزرگتر نمایش می دهد . برای مثال اگر پذیرایی شما کوچک است استفاده از این کاغذ دیواری باعث می شود فضا بزرگتر به نظر برسد.

این کاغذ دیواری ها در طرح ها ، رنگ ها و ابعاد مختلف عرضه شده و مناسب برای اتاق خواب ، اتاق کودک ، سالن پذیرایی، محل کار و..می باشد. به کارگیری کاغذ دیواری های سه بعدی می تواند جانی تازه به دکوراسیون داخلی فضای مورد نظر شما هدیه دهد.

این کاغذ دیواری ها در طرح های مختلفی مانند طرح گل ، اشکال هندسی ، منظره های طبیعی، اسپرت ، کودکانه و…موجود می باشند.

اگر علاقه مند به استفاده از این نوع کاغذ دیواری در خانه و یا محل کار خود هستید بهتر است تنها یک یا دو دیوار را با این کاغذ دیواری پوشش داده و برای مابقی دیوارها از کاغذ دیواری معمولی استفاده کنید.

تفاوت کاغذ دیواری ۳ بعدی با کاغذ دیواری معمولی چیست ؟

 

کاغذ دیواری سه بعدی

 

جالب است بدانید کاغذهای دیواری سه بعدی از نظر جنس تفاوتی با کاغذهای دیواری معمولی ندارند تنها طراحی آن ها متفاوت است.

در نوع سه بعدی به دلیل سایه هایی که وجود دارد تصور می شود طرح روی دیوار برجسته یا فرو رفته به نظر می رسد. در واقع تفاوت این کاغذ دیواری با نوع معمولی تنها در نحوه چاپ تصاویر برروی آن است.

طبیعتا قیمت کاغذ دیواری ۳ بعدی به نسبت معمولی بیشتر است چرا که تاثیر شگرفی برروی زیبایی دکوراسیون داخلی می گذارد.

جهت سفارش و خرید کاغذ دیواری سه بعدی می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

برچسب ها :   
مطالب مرتبط