دیوار پوش PVC پی وی سی پارس PVC PARS
دیوار پوش PVC پی وی سی پارس PVC PARSپی وی سی پارس فروش دیوارپوش پی وی pvc سی هات ‌استمپ pvc دیوارپوش چاپی فروش سقف کاذب pvc پی وی سی
28th فوریه 2021
مدیر سایت
0
590

دیوارپوش کلیک

در این مقاله به بررسی دیوارپوش کلیک و ساختار آن می پردازیم.

هم اکنون شرکت پی وی سی پارس مفتخر است که توانسته محصولی جدید را خدمت شما عزیزان تولید و ارائه نماید.

محصولی که امروز قصد معرفی آن را به شما داریم محصولی بسیار منحصر به فرد است. زیرا کمتر شرکتی تا به امروز توانسته اقدام به تولید و عرضه آن نماید. اما پی وی سی پارس با بیش از ۱۰ سال سابقه و با به کارگیری  پیشرفته ترین تجهیزات توانسته  آن را به تولید انبوه برساند.

این محصول با نام دیوارپوش پی وی سی روکش دار کلیک یا لیزری در بازار شناخته می شود که تفاوت آن با دیوار پوش های پی وی سی رایج و موجود در بازار این است که در این محصول درز و یا شکافی که  پس از نصب بین هر پانل با پانل کناری وجود داشته  دیگر وجود ندارد و سرتاسر دیوار و یا سقفی که این محصول بر روی آن نصب می شود یکدست و بدون شیار خواهد بود. همین امر جلوه های فوق العاده زیبا و بدون خط و شیار را ایجاد خواهد نمود.

ساختار دیوارپوش کلیک

 

دیوارپوش های کلیک دارای ساختار دوجداره است که در سرتاسر آنها را پل هایی در بر گرفته که فضای بین این پلها تو خالی می باشد. در مجموع دارای ۵۴ پل بوده که تمام این پل ها کاملاً استاندارد و در عین اینکه مستحکم می باشند انعطاف کافی را برای اجرا بر روی هر سطحی حتی بر روی سطوح منحنی دارا می باشد.

قطر دیوارپوش کلیک به ۹ میلیمتر رسیده و یک میلیمتر از دیوار پوش های پی وی سی معمولی قطور تر می‌باشد. اما طول و عرض در تولید آن  بدون تغییر و به ترتیب ۶ متر و عرض ۳۰ سانتی متر می باشد.

همانطور که می دانید دیوارپوش های پی وی سی معمولی دارای لبه می‌باشد که اصطلاحاً به آن لبه پرچ خور گفته می شود و این قسمت همان قسمتی است که بر روی دیوار و یا سقف منگنه پیچ و یا میخ می شود. این قسمت در دیوارپوشهای کلیک تفاوت عمده دارد. تفاوت این است که در دیوارپوشهای کلیک بر خلاف دیوارپوش های پی وی سی لبه پرتگاه دو جداره می باشد که این هم موجب استحکام بیشتر لبه پرچ خواهد شد.

البته ناگفته نماند که لبه‌های معمولی و تک جداره نیز از استحکام کافی و  استاندارد برخوردار می باشند اما با این حال لبه دیوار پوش های کلیک از آن هم فراتر رفته و مقاوم تر شده اند.

 

دیوارپوش کلیک

 

نصب و موارد استفاده از دیوارپوش کلیک

 

دیوارپوش های کلیک و یا لیزری را در هر مکانی می توان مورد استفاده قرار داد. از جمله در فضاهای اداری ، دفاتر ، فروشگاه های مختلف و قسمتهای مختلف منزل از لابی تا اتاق خواب و غیره . به دلیل یک دست بودن و عدم وجود شیار در بین پانل ها  زیبایی خاص خود را خواهد داشت.

نصب آن دقیقاً شبیه نصب دیوارپوش های پی وی سی معمولی بوده و در ساختار خود دارای لبه های مادگی و نری می‌باشد که  که نری هر شاخه در مادگی پانل قبل بصورت پازلی قرار میگیرد و از آنجا که لبه نری و مادگی آن کاملا صاف می باشد دیگر شیاری در بین آن وجود نخواهد داشت.

طرح های دیوار پوش کلیک

 

دیوارپوشهای کلیک دارای رنگ بندی بسیار متنوع هستند و دارای محصولات طرح کاغذ دیواری، طرح سنگ ، طرح چوب و طرح های سه بعدی می باشند. همه این  طرح ها در مقابل مایعات غیرقابل نفوذ بوده و به سادگی با آب و مواد شوینده غیر اسیدی و بخار آب قابل شست و شو می باشند .

در مواقع حریق و آتش سوزی هم این محصول شعله را پخش نمی کند و جلوی نشر شعله های آتش گرفته می شود . همچنین به دلیل دو جداره بودن آن عایق بسیار مناسبی برای صوت و دما بوده که این امر موجب ذخیره انرژی خواهد شد.

جهت خرید دیوارپوش کلیک با ما تماس بگیرید.

برچسب ها :   
مطالب مرتبط