دیوار پوش PVC پی وی سی پارس PVC PARS
دیوار پوش PVC پی وی سی پارس PVC PARSپی وی سی پارس فروش دیوارپوش پی وی pvc سی هات ‌استمپ pvc دیوارپوش چاپی فروش سقف کاذب pvc پی وی سی
25th اکتبر 2021
مدیر سایت
0
230

سقف کاذب سه بعدی و بهترین ویژگی های آن

“تصویر سه بعدی” به این معنی است که تصویر صاف و دوبعدی نیست به نظر نمی رسد ، بلکه عمیق است. امروزه استفاده از سقف های  کاذب سه بعدی رواج بسیار زیادی دارد. این طرح معمول برای بسیاری از ساختمانهای مسکونی و عمومی کاربرد دارد. این سقف را می توان با پارچه یا مواد پلی وینیل کلرید محکم کرد و دارای تنوع رنگی و بافت متفاوت است.

 

سقف کاذب سه بعدی

 

پارچه کششی با جلوه سه بعدی یک فناوری کاملاً متفاوت است. چنین محصولاتی به بزرگ نشان دادن فضا ، “زنده” نگه داشتن آن تصویر ، لذت بردن و حتی تعجب از تأمل در مورد این مواد کمک می کند.

اگر رنگ ها و نقوش به درستی انتخاب شوند ، نورپردازی بهینه هم در حین نصب در نظر گرفته شود، اجرای سقف های سه بعدی می تواند کل فضای داخلی اتاق را به شدت تغییر دهند.

لازم است بگوییم  که این نوع محصول در کل جهان کاربرد دارد. این هنر را می توان هم در ساختمان مسکونی و هم در ساختمان اداری استفاده کرد. بهترین مکان برای اجرای آن یک فضای بزرگ  است. معمولا در اتاق‌های کوچک جذابیت خود را ازدست می دهد.

 تعریف کلی از سقف های کاذب ۳D :

سقف های سه بعدی سیستمی متشکل از مجموعه ای از بوم ها و پروفیل ها است که در زیر همپوشانی سقف اصلی ثابت شده است. پارچه می تواند از پارچه پلی استر یا فیلم پلی وینیل کلراید تشکیل شده باشد ، و راهنماها می توانند آلومینیوم یا پلاستیک باشند. برای دستیابی به جلوه ای سه بعدی ، تولیدکنندگان الگوی حجمی خاصی را مستقیماً بر روی سطح صاف مواد اعمال می کنند یا سازه را روی دیوارها نصب می کنند و شکل ها و برجستگی های متفاوتی به آن می دهند.

 

چرا باید این سقف را انتخاب کرد؟

  • حالا که با مفهوم سقف سه بعدی آشنا شدید باید بدانید چرا استفاده از آن می تواند برای شما مفید باشد.
  • اجرای آن کثیف نیست ، بی بو است و نیاز به جابجایی تمام اثاثیه اتاق ندارد.
  • هر سیستم روشنایی را می توان در آن گنجانید. به راحتی تمیز می شود.
  • امکان ایجاد سقف کاذب را برای پنهان کردن عیوب با حداقل تلاش فراهم می آورد.
  • یک سقف سه بعدی همچنین می تواند در انواع رنگ ها و تزیینات بیاید و تبدیل به عنصری قوی در دکوراسیون منزل شما شود.
  • سقف های سه بعدی امروزه بیشترین محبوبیت را دارند زیرا دارای ساختار و بافت متنوعی هستند.

 

سقف های کاذب سه بعدی را کجا می توان نصب کرد؟

مزیت مسلم این پوشش سازگاری زیاد آن است. بدون هیچ گونه علامت ضد و نقیضی ، این سقف در همه جا جای خود را می یابد ، چه در ورودی ، راهرو ، اتاق نشیمن ، اتاق خواب ، دفتر یا حمام.

 

 

سقف کاذب سه بعدی

 

مواد پلاستیکی که در آن طراحی شده و نحوه نصب آن بطور خودکار نگرانی از رطوبت را حذف می کند. اما فراتر از نوع قطعه ، ویژگی ساخت سفارشی آن به آن اجازه می دهد تا هر شکلی داشته باشد. بنابراین ، حتی در سطوحی که از زوایای مختلف تشکیل شده یا گرد شده است کاملاً مناسب است.

 

بنابراین سازگاری هنر سقف سه بعدی یکی از ویژگی های مسلم آن است زیرا می توان آن را واقعاً در هر مکانی مطرح کرد و حتی با نصب چراغ های سقفی ، لوسترها و نقاط دیگر ترکیب بندی کرد.

در واقع ، این سیستم نورپردازی شما را محدود نمی کند و به شما این امکان را می دهد که بدون هیچ نگرانی ، از نظر فنی ، سیستم موجود را حفظ کنید.

 

مزایای طراحی سقف ۳D:

  • سرعت نصب بالا
  • قبل از نصب نیازی به آماده سازی سطح ندارد.
  • محافظ در برابر نشتی آب از طبقات بالا (بوم تا ۱۰۰ لیتر آب را تحمل می کند) ؛
  • سقف های سه بعدی سازگار با محیط زیست ، بی بو ، مقاوم در برابر آتش و رطوبت و درجه حرارت است.

 

کلام آخر

در دنیای امروز سعی کنید متفاوت باشید و حتی ظاهرغیر معمول به اتاق  خود بدهید. همچنین برای  ایده های خود  فرصتی برای تحقق فراهم کنید. برای مطالعه تفاوت کناف و سقف کاذب به مقاله آن مراجعه کنید . برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

برچسب ها :   
مطالب مرتبط