دیوار پوش PVC پی وی سی پارس PVC PARS
دیوار پوش PVC پی وی سی پارس PVC PARSپی وی سی پارس فروش دیوارپوش پی وی pvc سی هات ‌استمپ pvc دیوارپوش چاپی فروش سقف کاذب pvc پی وی سی

درباره ما

شرکت پی وی سی پارس تولیدی واقع در شهرک صنعتی مبارکه اصفهان می باشد که در طی بیش از ده سال تجربه توانسته در زمینه تولید دیوارپوش ، سقف کاذب و ابزار آلات پی وی سی اقدام به تولید پانل نماید.

همچنین ما آماده همکاری با مشتریان خود در کشور عزیزمان ایران و کشورهای همسایه نظیر عراق ، پاکستان ، ارمنستان و … می باشیم.

سفارشات داخلی در مدت زمانی تقریبی دو روز تکمیل ، بارگیری و ارسال می گردد. سفارشات خارجی نیز جهت صادرات در کمتر از سه روز تکمیل و بارگیری می شوند. مسئله ای که در این بخش بسیار حائز اهمیت می باشد این است که در عین اینکه مدت زمان اندکی برای تکمیل سفارشات صورت می گیرد بهترین نظارت ممکن نیز در این بازه زمانی کم صورت می گیرد.

 

پانل های ۲۰ سانتی متری عمدتا جهت فروش داخلی و پانل های ۳۰ سانتی متری اکثرا جهت صادرات تولید می شود اما با این حال هیچگونه محدودیتی از این لحاظ وجود ندارد.

 

دفتر مرکزی شرکت پی وی سی پارس نیز واقع در شهرک صنعتی مبارکه می باشد و همه روزه از ساعت ۹ الی ۱۵:۳۰ همکاران ما آماده ارائه خدمات به شما هستند. همچنین جهت امور مشاوره ، ثبت سفارش ، استعلام قیمت و کلیه امور با تلفن همراه درج شده در وبسایت در هر ساعت از شبانه روز قادر به برقرای تماس خواهید بود.

 

مشتریان می توانند سفارشات خود را بصورت تلفنی تلفنی ثبت نمایند که در این روش در صورتی که دسته رنگ شرکت را نداشته باشید همکاران ما طرح های موجود را برای شما ارسال خواهند کرد تا بتوانید به سادگی اقدام به خرید نمایید. همچنین همه روزه به غیر از روز های تعطیل پذیرای حضور شما در دفتر شرکت و قادر به ثبت حضوری سفارش خواهیم بود.

 

درصورتیکه شرایط اخذ نمایندگی در استان های کشور را داشته باشید و چانچه در آن استان نمایندگی پی وی سی پارس مشغول به فعالیت نباشد با حمایت از شما آماده همکاری خواهیم بود.